EtusivuTietoa liitostaJäsenyysTietoa toimialastaTyömarkkinatHallintoYhteystiedotMedia

Jäsenluettelo

NIMI VERKKO-OSOITE
A & M Kiinteistöpalvelut Oy www.amkiinteistopalvelut.fi
Aalto - Yliopistokiinteistöt Oy www.aaltonet.fi
AapoAnni Oy www.aapoanni.fi
AaRen Oy www.aaren.fi
Aarre Isännöinti Oy
Ab Costacalida Oy www.costacalida.fi
AELITA osuuskunta www.aelita-ok.fi
Akseli Kiinteistöpalvelut Oy www.akselipalvelut.fi
Allfix Kiinteistöhuolto ja Siivouspalvelu Ky
All-Rounders
Alltime Oy www.alltime.fi
Aluesiivous Ky Ritva Laaksonen
Ametro Oy www.ametro.fi
Are Oy www.are.fi
AVAIN Asumisoikeus Oy www.avainasumisoikeus.fi
CBRE GWS FINLAND OY
Clean and Safe Lappalainen Oy www.cleanandsafe.fi
Clean Club Oy www.cleanclub.fi
Clean-Kalle Ab Oy www.cleankalle.fi
Coor Service Management LP Oy www.coor.fi
Coor Service Management Oy www.coor.fi
Corbel Holding Oy www.corbel.fi
Corbel Isännöinti Uusimaa Oy
Corbel Oy www.corbel.fi
Cornerstone Real Estate Advisers Europe LLP
Danotec Oy www.danotec.fi
Delete Oy www.delete.fi
Domino Kiinteistöpalvelut Oy www.dominopalvelut.com
E.P.T. Ikonen Oy www.eptikonen.fi
Eeron Talonmiespalvelu Oy www.talonmiespalvelu.fi
Envor Group Oy www.envor.fi
Eskolanmäen Kiinteistöpalvelut Oy www.eskolanmaenlampo.fi
Etelä-Karjalan Kiinteistöyhdistys ry www.kiinteistoliitto.fi/kaakkois-suomi/
Etelä-Kymenlaakson Kiinteistöyhdistys ry www.kiinteistoliitto.fi/kaakkois-suomi/
Etelä-Savon Kiinteistöyhdistys ry www.kiinteistoliitto.fi/ita-suomi/etelasavo/
Euran Talohuolto Oy www.eurantalohuolto.fi
Euran Urakointipalvelu Eup Ky www.eup.fi
Euroduo Oy www.euroduo.fi
Famuri Oy www.famuri.fi
Fenestrum Oy www.ikkunanpesu.com
Finlands Svenska Fastighetsförening rf http://www.fastighetsforbundet.fi/fsf/
Finn-Diiling Oy www.finndiiling.fi
Flexim Security Oy www.flexim.fi
Gronlund Palvelut Oy www.gronlundpalvelut.fi
Hakunilan Huolto Oy www.hakunilanhuolto.fi
Hankasalmen Vanhaintukiyhdistys ry
Haritun Huolto Oy www.haritunhuolto.fi
Haukiputaan Kehitys Oy www.haukiputaanteollisuuskiinteistot.fi
Heinolan Talohuolto Oy www.heinolantalohuolto.fi
Helsingin kaupungin 400-vuotiskotisäätiö www.400vuotiskoti.fi
Helsingin Merihaka Oy www.helsinginmerihaka.fi
Helsingin seudun opiskelija-asuntosäätiö www.hoas.fi
Hepokullan Lämpö Oy www.hepokulta.com
HH-Kiinteistöpalvelut Oy www.hhkp.fi
Hiidenkivi Oy www.ahu.fi/hiidenkivi
HM-Isännöinti ja Tili Oy www.hm-isannointipalvelu.fi
Honeywell Oy www.honeywell.com
Huoltia Oy www.huoltia.fi
Huolto-Kotka Oy www.huoltooysorvakko.fi
Hyvä Arki ry www.hyva-arki.fi
Härkämäen Huolto Oy www.harkamaenhuolto.fi
Ilveslahden Siivous Oy www.ilveslahdensiivous.fi
Imatran Seudun Kiinteistöyhdistys ry www.kiinteistoliitto.fi/kaakkois-suomi/
Imatran Talokeskus Oy www.imatrantalokeskus.fi
Inno M&M Clean Oy
Intiön Huolto Oy
ISS Palvelut Oy www.fi.issworld.com/palvelumme/kiinteistopalvelut
Isännöinti Ilkka Saarinen Oy www.iisoy.fi
Isännöintikeskus Tekniikka Oy www.isannointikeskus.fi
Isännöintipalvelu Koivu Oy www.ipkoivu.fi
Isännöintiverkko Oy ISA www.isannointiverkko.fi
Isännöitsijätoimisto Aimo Astala Oy www.astala.fi
Isännöitsijätoimisto Kyösti Lappalainen Ky www.isannoitsijatoimisto.fi
ITHM Talohuoltomestarit Oy www.talohuoltomestarit.fi
IVPLUS Oy www.ivplus.fi
J. K. Kunnossapito Oy www.jkkunnossapito.fi
J. Rekola Oy www.jrekola.fi
Juvan Kiinteistö- ja Teollisuushuolto Oy www.kth.fi
Jyväskylän HuoltoSilta Oy www.huoltosilta.fi
Jyväskylän Nuoriso- ja Palveluasunnot JNP ry www.jnp.fi
Jyvässeudun Kiinteistöpaletti Oy www.jskipa.fi
Jäkärlän Huolto Oy www.jakarlanhuolto.fi
Jämsän Kiinteistönhuolto Oy www.jkh.fi
Jämsän seudun Kotiapu ja Siivous www.jamsansiivous.fi
Kairishuolto Oy www.kaip.fi/kairishuolto-oy.html
Kajaanin Huoltokeskus Oy www.kajaanin-huoltokeskus.fi
Kalajoen Kiinteistöhuolto Vierimaa Oy
Kallion Isännöinti Oy www.kallionisannointi.fi
Kanavaseudun Siivous ja Huolto Oy
Kankaanpään Kiinteistöhuolto Ky www.kankaanpaankiinteistohuolto.fi
Kanniston Huolto Oy www.kannistonhuolto.fi
Karakallion Huolto Oy www.karakallionhuolto.fi
Kartanon Isännöintipalvelut Oy www.kartanonip.fi
Kartanon Kiinteistöpalvelut Oy www.kartanonkp.fi
Kartanon Puhtauspalvelut Oy www.kartanonpp.fi
Katajanokan Huolto Oy www.katajanokanhuolto.fi
Kaukajärviosuuskunta www.kaukajarviok.fi
Kausalan Kiinteistö- ja Siivouspalvelu Oy www.kauskis.fi
Kemin Kiinteistöyhdistys ry www.kiinteistoliitto.fi/kemi/
Keski-Savon Teollisuuskylä Oy www.teollisuuskyla.fi
Keski-Suomen Kiinteistöyhdistys ry www.keski-suomenkiinteistoyhdistys.fi
kh-kiinteistöpalvelut oy www.kh-kiinteistopalvelut.fi
Kiinteistö- ja Konepalvelu Myllykoski Ay www.myllykoskiay.fi
Kiinteistö- ja Talonhoito Oy Isokaari
Kiinteistö- ja Ympäristöpalvelut Aravirta Oy www.kipapalvelut.com
Kiinteistö Oy A-lukaali Ab www.a-yhtiot.fi
Kiinteistö Oy Jyrkkälänpolku www.koyjyrkkalanpolku.fi
Kiinteistö Oy Kajaanin Pietari www.kajaaninpietari.fi
Kiinteistö Oy Kummatti www.kummatti.fi
Kiinteistö Oy Kuusamon Vuokratalot www.kuusamonvuokratalot.fi
Kiinteistö Oy Metsätapiola
Kiinteistö Oy Mäkelän Koulu www.makelankoulu.fi
Kiinteistöalan Koulutuskeskus Oy www.kiinko.fi
Kiinteistöalan Koulutussäätiö www.kiinko.fi
Kiinteistöhoito Laukkanen Oy
Kiinteistöhuolto Hirvasoja Oy www.hirvasoja.fi
Kiinteistöhuolto Hyyti & Co Ay
Kiinteistöhuolto Jaakola Oy www.kiinteistohuoltojaakola.fi
Kiinteistöhuolto Jurvelin Oy www.jurvelin.fi
Kiinteistöhuolto Kirvesniemi Oy www.kiinteistohuoltokirvesniemi.fi
Kiinteistöhuolto Lyijynen Oy www.kiinteistohuoltolyijynen.fi
Kiinteistöhuolto MAK Oy www.mak.fi
Kiinteistöhuolto Pajari Oy
Kiinteistöhuolto Rautio Oy www.kiinteistohuoltorautio.fi
Kiinteistöhuolto Ronkainen Oy www.khronkainen.fi
Kiinteistöhuolto Råberg Oy www.kiinteistohuoltoraberg.com
Kiinteistöhuolto Sami Oy www.khsami.fi
Kiinteistöhuolto Seppo Saksa Oy www.kiinteistohuoltosepposaksa.fi
Kiinteistöhuolto Timo Virta www.kiinthuoltotimovirta.fi
Kiinteistöhuolto Veka Oy www.kiinteistohuoltoveka.fi
Kiinteistöhuolto/Saneeraus T. Viljava Ky www.kiinteistohuoltoviljava.com
Kiinteistöliitto www.kiinteistoliitto.fi
Kiinteistöliitto Etelä-Pohjanmaa ry www.kiinteistoliitto.fi/etela-pohjanmaa/
Kiinteistöliitto Kanta-Häme ry www.kiinteistoliitto.fi/kanta-hame/
Kiinteistöliitto Lappi ry www.kiinteistoliitto.fi/lappi/
Kiinteistöliitto Pirkanmaa ry www.kiinteistoliitto.fi/pirkanmaa/
Kiinteistöliitto Päijät-Häme ry www.kiinteistoliitto.fi/paijat-hame
Kiinteistöliitto Satakunta www.kiinteistoliitto.fi/satakunta/
Kiinteistöliitto Uusimaa ry www.kiinteistoliitto.fi/uusimaa/
Kiinteistöliitto Varsinais-Suomi www.kiinteistoliitto.fi/varsinais-suomi/
Kiinteistöpalvelu Hytönen Oy www.hytonen.fi
Kiinteistöpalvelu Jassi Oy
Kiinteistöpalvelu Koivu Oy www.kpkoivu.fi
Kiinteistöpalvelu Lintula Oy www.kiinteistopalvelulintula.fi
Kiinteistöpalvelu Norppa www.khnorppa.fi
Kiinteistöpalvelu Savotek Oy www.savotek.fi
Kiinteistöpalvelu Sihvonen Ky www.sihvonen.eu
Kiinteistöpalvelut Jyrki Kähkönen Oy www.kipajyka.fi
Kiinteistöpalvelut ry www.kiinteistopalvelut.fi
Kilita Puhtauspalvelut Oy www.kilita.fi
Kipkap Team Oy www.kipkapteam.fi
Kirkkonummen Huolto Oy www.kirkkonummenhuolto.fi
KK-Palvelu www.kk-palvelu.com
Kokkolan Talohoito Oy
Kontulan Huolto Oy www.kontulanhuolto.fi
Kosken Kiinteistöpalvelu Oy
Koti Puhtaaksi Oy www.kotipuhtaaksi.fi
Kotikulman Kiinteistöpalvelut Oy
Kotipalvelu Ykköset Oy www.kotipalvelu1.fi
Kotipalvelu Zirpukka Oy www.kotipalveluzirpukka.fi
Kotirinki Oy www.kotirinki.fi
Kotisiivous Päiväkumpu www.kotisiivouspaivakumpu.fi
Kotkan Isännöintipalvelu Oy www.kotkanisp.fi
Kotkan Kotolanlahti Oy www.kotolahti.fi
Kotkan Seudun Talokeskus Oy www.talokeskuskotka.fi
Kruunuasunnot Oy www.kruunuasunnot.fi
KSH Siivouspalvelut Oy www.kshsiivouspalvelut.fi
KTN-Kiinteistöpalvelut Oy www.ktn.fi
Kunta-asunnot Oy www.kas.fi
Kuopion Talokeskus Oy www.kuopiontalokeskus.fi
Kuura-yhtiöt Oy www.kuurayhtiot.fi
Lahden Isännöitsijätoimisto Oy www.lit.fi
Lakeuden Puhdistuspalvelut Lpp Ky www.lakeudenpp.fi
Lapin Kirkastin Ky www.lapinkirkastin.com
Lappeen Huoltomestarit Oy www.huoltomestarit.fi
Lassila & Tikanoja Oyj www.lassila-tikanoja.fi
Leenan Puhdistuspalvelu Oy www.leenanpuhdistuspalvelu.fi
Liedon Talohuolto Oy
Limingan Kiinteistöhuolto Oy www.limingankiinteistohuolto.fi
Loimaan Siivous Päivi Ojala Oy
Louhelan Huolto Oy www.louhelanhuolto.fi
Lännen Isännöintipalvelu Oy www.lkpalvelu.fi
Lännen Kiinteistöpalvelu Oy www.lkpalvelu.fi
Lännen Siivouspalvelu Oy www.lkpalvelu.fi
Länsimäen Kiinteistöpalvelu Oy www.lansimaenkiinteistopalvelu.fi
M&M´S Kotipalvelu Ky www.mmskotipalvelu.fi
Maa- ja metsätaloustuottajain Keskusliitto MTK ry www.mtk.fi
Maininki kiinteistöpalvelut Oy www.maininkioy.fi
Mansikkalan Kiinteistöhuolto Oy www.mansikkalankiinteistohuolto.fi
Martinlaakson Huolto Oy www.martinlaaksonhuolto.fi
Masa Roivainen Oy
Matinkylän Huolto Oy www.matinkylanhuolto.fi
MBN - Palvelut Turku Oy
MEK-Huolto Oy www.merimieselakekassa.fi
Meranti Siivouspalvelut Ky www.meranti.fi
Mesaani-Kiinteistöt Oy www.mesaani.fi
Mikkelin opiskelija-asunnot Oy www.moas.fi
Miracle-palvelut Oy www.miraclepalvelut.fi
MKM-Import
Monessa Oy www.monessa.fi
MR-Tiimi Merja Ruuskanen Oy www.mrtiimi.fi
Mtb-Siivouspalvelu Oy www.mtb.fi
MTR-Isännöinti Oy www.mtr.fi
Myllypuron Kiinteistöhuolto Oy www.myllypuronkh.fi
Myllärinmäen Lämpö Oy
Myyrmäen Huolto Oy www.myyrmaenhuolto.fi
N-Clean Oy www.nclean.fi
Nevotex-Palvelut Oy www.nevotex.fi
Nokian Kiinteistöhuolto Oy www.kiinteistohuolto.com
Nokian Sinisiivous Oy
Nokian Vuokrakodit Oy www.nokianvuokrakodit.fi
Oksman Ky www.oksman.fi
Olarin Huolto Oy www.olarinhuolto.fi
Olympiakylän Huolto Oy www.olympiakyla.fi
Oppilastalo Oy www.oppilastalo.fi
Opset Oy
Osuuskunta Lempesti www.lempesti.fi
Ovenia Isännöinti Oy www.ovenia.fi
Ovenia Oy www.ovenia.fi
Oy Kas-Service Ab
Oy Kisalämpö Ab
Oy Raisiontien Lämpö Ab www.rtloy.fi
Pdl-Palvelut Oy www.pdl.fi
Perkkaan Huolto Oy www.perkkaanhuolto.fi
Pernon Huolto Oy www.pernonhuolto.fi
Pesupalvelu Puhtaat Kaulukset Oy
Pieksämäen Talotoimi Oy
Piha- ja Talohuolto Eklund Oy www.pth-huolto.fi
Pihahuolto Ky Haapaniemi www.pihahuolto.fi
Pikonlinna kiinteistöt Oy www.pikonlinna.fi
Pirkan Isännöintikeskus Oy www.isannointikeskus.fi
Pirkanmaan Aluesiivous Oy
Pirkanmaan Duo Siivouspalvelut Oy www.duosiivouspalvelut.fi
Pirkanmaan Pesupalvelut Oy www.pirkanmaanpesupalvelut.fi
PirkkaClean Oy www.pirkkaclean.fi
Pirkon Puhdistus Oy www.pirkonpuhdistus.fi
Pohjan Kruunu Oy www.pohjankruunu.fi
Pohjanmaan Kiinteistöyhdistys ry www.vaasankiinteistoyhdistys.fi/
Pohjois-Karjalan Kiinteistöyhdistys ry www.kiinteistoliitto.fi/ita-suomi/pohjoiskarjala/
Pohjois-Karjalan Marttapalvelut Oy www.martat.fi/pohjois-karjala
Pohjois-Kymen Kiinteistöyhdistys ry www.kiinteistoliitto.fi/kaakkois-suomi/
Pohjois-Savon Kiinteistöyhdistys ry www.kiinteistoliitto.fi/ita-suomi/
Pohjois-Suomen Kiinteistöyhdistys ry www.kiinteistoyhdistysoulu.fi
Pohjois-Suomen Opiskelija-Asuntosäätiö www.psoas.fi
Poistoa Oy www.poistoa.fi
Porin 1-saneeraus & siivous Ay www.raikas.fi
Porvoon A-asunnot Oy - Borgå A-bostäder Ab www.porvoona-asunnot.fi
PrimaClean Oy www.primaclean.fi
PRN-Kiinteistösiivous Ky www.prn-kiinteistosiivous.com
Profiili Palvelut Oy www.profiili.com
Puhdas Elämys Siivouspalvelut Oy www.puhdaselamys.fi
Puhdistuspalvelut Cleaning Design Oy www.cleaningdesign.net
Puijon Kiinteistöpalvelu Oy www.pkpkuopio.fi
Pukinmäen Kiinteistöhuolto Pkh Oy
Putsclean Oy www.putsclean.fi
Pähkinähoito Oy www.pahkinahoito.fi
Päiväkummun Kodinhoito Oy www.helmikodinhoito.fi
R. Asikainen Oy www.kp-asikainen.fi
Raahen Monisiivous Oy www.monisiivous.com
Raahen Seudun Asuntosäätiö www.rsa.fi
Rajatorpan Huolto Oy
Rauman Kiinteistöyhdistys ry www.kiinteistoliitto.fi/rauma/
Real Clean Finland Oy www.realclean.fi
Realco Oy www.realco.fi
Renor Oy www.renor.fi
Rentokil Initial Oy www.rentokil-initial.fi
Rewest Oy www.rewest.fi
Riihelän Huolto Oy www.ahu.fi/riihelanhuolto
Roihuvuoren Lämpö Oy www.roihuvuorenlampo.fi
Rovanapa Oy www.rovanapa.fi
RTK-Palvelu Oy www.rtkpalvelu.fi
Runosmäen Lämpö Oy www.runosmaenlampo.fi
Ruonan Huolto Oy www.j-isannointi.fi
Saksalan Huolto Oy www.ahu.fi
Sampolan Lämpö ja Huolto Oy www.sampolanlampo.fi
San Siivous Oy www.sansiivous.fi
Sarin Siivous Oy www.sarinsiivous.fi
Satakunnan Kiinteistöyhdistys ry http://www.kiinteistoliitto.fi/satakunta/
Satakunnan Marttapalvelut Oy
Satulakadun Huolto Oy www.ahu.fi/satulakatu
Saukonmäki Oy www.saukonmaki.fi
Seinäjoki Areena Oy www.seinajokiareena.fi
Selco Oy www.selco.fi
Serveco Oy www.serveco.fi
SF ammattimies oy www.ammattimies.com
SHP-Palvelut Ky www.shppalvelut.fi
Siivous ja Kiinteistöhuolto Tmi Sirpa Nevalainen www.sirpanevalainen.fi
Siivous- ja Kiinteistöpalvelu Bionella Oy www.bionella.fi
Siivous ja Maalaus Rannikko Oy www.siivousrannikko.fi
Siivous Marjat Oy www.siivousmarjat.fi
Siivous Sinikka Oy www.siivoussinikka.fi
Siivousliike M & M Laukkanen Oy
Siivousliike Nyberg Oy www.siivousliikenyberg.fi
Siivousliike Sanitar Oy www.sanitar.fi
Siivousmix Oy www.siivousmix.com
Siivouspalvelu Autto www.siivouspalveluautto.fi
Siivouspalvelu Eijamo Ky www.eijamo.com
Siivouspalvelu Seppo ja Anneli Nokela Oy www.siivouspalvelunokela.fi
Siivouspalvelu Trinomi KY www.trinomi.fi
Siivouspori Oy www.siivouspori.fi
Siltamäen Huolto Oy www.siltamaenhuolto.fi
Simmes Oy www.simmes.fi
Siskon Siivous Oy www.siskonsiivous.fi
Sivex Oy www.sivex.fi
Sivina Oy www.sivina.fi
Sivotik Oy http://sivotik.nettisivu.org
SKH-Isännöinti Oy www.skh.fi
SMC Palvelut Oy www.smcpalvelut.eu
Smile & Clean Oy www.smileclean.fi
Sodexo Oy www.sodexo.fi
SOL Palvelut Oy www.sol.fi
SOLEMO Oy www.sol.fi
Spectra Yhtiöt Oy www.spectra.fi
Sponda Oyj www.sponda.fi
Sr-Kiinteistöhuolto Oy www.sr-kiinteistohuolto.fi
Städhjälp-Siivousapu Charlotta Karlsson
Suikkilan Lämpö Oy www.suikkilanlampo.fi
Sulun Kiinteistönhoito Oy www.sulunkh.fi
Suomen Citypuhdistus Oy www.citypuhdistus.fi
Suomen Eco-Cleaning Oy www.secoy.fi
Suomen Kiipeilytekniikka Oy www.kiipeilytekniikka.com
Suomen Osuuskauppojen Keskuskunta www.sok.fi
Suomen Pysäköintipalvelu Oy www.sppoy.fi
Suomen Saneeraustekniikka Oy www.saneeraustekniikka.fi
Suomen Vep-Palvelut Oy www.vep.fi
Suomen Yliopistokiinteistöt Oy www.sykoy.fi
Sv-Siivouspalvelu Oy
T & T Palveluapu Ky www.ttpalveluapu.fi
T:mi Tuus-Siivous
TA&PK Huolto Oy
Tahko24h Oy www.tahko.com
Tampereen Seudun Opiskelija-Asuntosäätiö www.toas.fi
Tapiolan Lämpö Oy www.tapiolanlampo.fi
Tapulin Huolto Oy www.tapulinhuolto.fi
Titan Clean Oy www.titanclean.fi
Tmi Ikikiva www.ikikiva.fi
Toijalan Kiinteistöhuolto Oy www.toijalankiinteistohuolto.fi
Tornion Lattiahuolto ja Siivouspalvelu Oy www.tok.fi
Trinomex Palvelut Oy www.trinomi.com
Tuiran Kiinteistöpalvelu Oy www.tkpoy.com
Tupla-Luuta Oy www.tuplaluuta.fi
Turun Isännöintikeskus Oy www.turunisannointikeskus.fi
Turun Keskitetty Kiinteistöhuolto Oy
Turun Kiinteistöässä Oy www.kiinteistoassa.fi
Turun Suomiset Oy www.turunsuomiset.fi
Turun Talo- ja Tiehuolto Oy www.tthoy.fi
Turun Talo Team Oy www.turuntaloteam.fi
Turun Tehohuolto Oy www.turuntehohuolto.fi
Tähti-Siivous Oy www.tahtisiivous.fi
Ultra-Palvelu Oy www.ultrapalvelu.fi
Unelmaworks Oy www.unelmaworks.com
Urakointi Kaise Oy - Kanta-Hämeen Kiinteistöala www.urakointikaise.fi
Uudet luudat Ay www.uudetluudat.fi
Vaisaaren Huolto Oy www.vaisaarenhuolto.fi
Vakka-Suomen Talohuolto Oy www.vstalohuolto.fi
Valkeakosken Huoltosysteemi Oy www.huoltosysteemi.net
Valkeakosken Kiinteistöpalvelu Oy www.valkeakoskenkiinteistopalvelu.fi
Vammalan Talonmies- ja Siivouspalvelu Oy
Wartalo Kodit Oy www.wartalo.fi
Vienolan Lämpö Oy www.vienolanlampo.fi
Vierumäen Infra Oy www.vierumaki.fi
Vieskan Kiinteistöhuolto Oy www.huoltaa.fi
Winclean Oy www.winclean.fi
Virkkalan Lämpö Oy www.virkkalan-lampo.fi
VTK Kiinteistöt Oy www.vtkoy.fi
Vts Kiinteistöpalvelu Oy www.vts.fi
Vuo-Kiinteistöpalvelut Oy www.vuo-kiinteistopalvelut.fi
YH Kodit Oy www.yhkodit.fi
Yleissiivous Eija Kangas Oy www.yleissiivous.com
Äänekosken Kiinteistönhoito Oy www.aanekoskenkiinteistonhoito.fi
Ääneseudun Asunnot Oy www.aaneseudunasunnot.fi